Wczasy na Karaibach

Wczasy na Karaibach

Nasza firma to wieloletnie doświadczenie oraz ogromne możliwości w zakresie organizowania wakacji swoim klientom. Dzięki temu, że poznaliśmy wasze oczekiwania i mamy narzędzia do zorganizowania doskonałych wakacji, możemy zaprosić was na wczasy More »

Wspaniałe jachty dla ciebie

Wspaniałe jachty dla ciebie

Chcesz sprawić, aby twoje kolejne wakacje były wyjątkowe, a czas wolny od pracy pragniesz spędzić razem z najbliższymi? W takim razie zapraszamy cię na jachty czarter http://talar-jachting.pl/, które oferujemy już od ponad More »

Objawy chorobowe

Objawy chorobowe

Rozmaite mogą być teraz choroby, które będą nam właściwie blokować całe nasze funkcjonowanie. Z tego też powodu oczywiście za każdym razem powinniśmy się zastanowić nad wszystkimi propozycjami, które będą dotyczyć leczenia. Czasami trzeba się udać More »

Oferta najlepsza reklamowo

Oferta najlepsza reklamowo

Reklama jest kluczowym czynnikiem w działalności każdego potencjalnego inwestora. Musimy też oczywiście analizować wszystkie oferty nowoczesne, a także klasyczne. Widać np. z coraz lepiej się sprawdza klasyczna propozycja plakat b1. Można w More »

Choroby oczu

Choroby oczu

Problemy ze wzrokiem Lego również być objawami rozmaitych chorób całego organizmy takie jak na przykład tworzenie układu krążenia a nawet cukrzyca albo miażdżyca choroby oczu na przykład takie jak jaskra zaćma mogą More »

 

Jak być szczęśliwym książka

Niejednokrotnie zastanawiamy się, co też może być panaceum na nasze smutki, zmartwienia i nie potrafimy sobie na tak postawioną myśl (pytanie) odpowiedzieć. Tymczasem jest pewien poradnik napisany przez Lee Crutchley’a. Co prawda na pytanie jak być szczęśliwym książka dosadnie nam nie da odpowiedzi, ale pomóc już nieco może. Jej dokładny tytuł to „Jak być szczęśliwym (albo chociaż mniej smutnym)”. Można uznać, że jeśli nie wiemy, jak być szczęśliwym książka ta okaże się lekiem na takie często towarzyszące nam nastroje, jak:

– chandra

– smutek

– zwątpienie

– bezsilność

– złość

Jeśli tylko chcemy poczuć się lepiej możemy sięgnąć po tą pozycję.

Jak być szczęśliwym książka nie daje nam przepisu na szczęście, ale pozwala nam na swoiste „przetrawienie” smutku i przelanie go choćby w odrobinę radości. Pomoże nam wywołać uśmiech, zapomnieć o tym, co nas trapi. Jest tak skonstruowana, aby nie osądzać czytelnika, nie dołować go, a wręcz przeciwnie – wyzwolić w nim pozytywne emocje. Jak to ma wyglądać? Otóż żeby się o tym dowiedzieć trzeba sięgnąć do tej pozycji.

Znajdziemy tu wiele pozytywnych rad, które to mogą wpłynąć na nasze samopoczucie. Ponadto książka, czy też jej autor nie zapewnia nas o całkowitym szczęściu, stąd też podtytuł zawarty w nawiasie, mówiący o tym, jak zmniejszyć smutek, gdy na przykład nie potrafimy zwalczyć zmartwienia, ale nie poddać się mu zupełnie.

Ponadto książka jest tak napisana, jak gdyby ktoś okazał nam zrozumienie, dał nam moralne wsparcie, a nawet motywację, która często jest tak potrzebna do życia na co dzień. Znajdziemy w niej wiele propozycji ćwiczeń, które to pobudzą nas do myślenia i dodadzą nam energii. Duża dawka sił witalnych pozwoli nam się niejako odrodzić i tego możemy właśnie oczekiwać, choćby w pewnym stopniu od książki „Jak być szczęśliwym jak być szczęśliwym książka (albo chociaż mniej smutnym)”. Co dość istotne wiele osób podchodziło do tego poradnika z dużą rezerwą, a wręcz sceptycznie, gdy tymczasem po zajrzeniu do niej diametralnie zmieniło się ich podejście do tej książki.