Wczasy na Karaibach

Wczasy na Karaibach

Nasza firma to wieloletnie doświadczenie oraz ogromne możliwości w zakresie organizowania wakacji swoim klientom. Dzięki temu, że poznaliśmy wasze oczekiwania i mamy narzędzia do zorganizowania doskonałych wakacji, możemy zaprosić was na wczasy More »

Wspaniałe jachty dla ciebie

Wspaniałe jachty dla ciebie

Chcesz sprawić, aby twoje kolejne wakacje były wyjątkowe, a czas wolny od pracy pragniesz spędzić razem z najbliższymi? W takim razie zapraszamy cię na jachty czarter http://talar-jachting.pl/, które oferujemy już od ponad More »

Objawy chorobowe

Objawy chorobowe

Rozmaite mogą być teraz choroby, które będą nam właściwie blokować całe nasze funkcjonowanie. Z tego też powodu oczywiście za każdym razem powinniśmy się zastanowić nad wszystkimi propozycjami, które będą dotyczyć leczenia. Czasami trzeba się udać More »

Oferta najlepsza reklamowo

Oferta najlepsza reklamowo

Reklama jest kluczowym czynnikiem w działalności każdego potencjalnego inwestora. Musimy też oczywiście analizować wszystkie oferty nowoczesne, a także klasyczne. Widać np. z coraz lepiej się sprawdza klasyczna propozycja plakat b1. Można w More »

Choroby oczu

Choroby oczu

Problemy ze wzrokiem Lego również być objawami rozmaitych chorób całego organizmy takie jak na przykład tworzenie układu krążenia a nawet cukrzyca albo miażdżyca choroby oczu na przykład takie jak jaskra zaćma mogą More »

 

Nitonakrętki – specjalne rodzaje nitów

Nitonakrętki stanowią typ rurkowych nitów. Są więc, podobnie jak one, rodzajem elementów łącznych. Nitonakrętki są gwintowane od wewnątrz. Każda nitonakrętka składa się z części wyposażonej w gwint, z części niegwintowanej cienkościennej oraz z kołnierza.

Sposób, w jaki używa się nitonakrętek

Nitonakrętki są montowane na podobnej zasadzie, co nity rurkowe. Aplikuje się je w elementach blachy lub w innych cienkościennych elementach. Nitonakrętkę z jednej strony się osadza, na jej kołnierzu, z drugiej zaś strony – jest ona osadzana na spęczeniu, które powstaje na części pozbawionej gwintu. Montaż nitonakrętek przebiega w kilku etapach. Pierwszym jest wmontowanie ze strony, na której jest kołnierz trzpienia z gwintem. Kolejnym krokiem jest osadzenie nitonakrętki we wcześniej przygotowanym otworze. Gdy element łączny jest już odpowiednio osadzony, należy go docisnąć za pomocą kołnierza. Następnie wykonuje się spęczenie poprzez ruch powrotny trzpienia. Ostatnią czynnością przy montażu nitonakrętek jest usunięcie trzpienia. Robi się to poprzez wykręcenie go.

nitonakrętki – oferta sprzedaży

Zachęcamy Państwa do zapoznania się w naszą szeroką ofertą wszelakich elementów złącznych.

Posiadamy w stałej sprzedaży różnego rodzaju nity, śruby nierdzewne, a także nitonakrętki. Proponujemy zakup nitonakrętek okrągłych otwartych, okrągłych zamkniętych, sześciokątnych, sześciokątnych zamkniętych, neoprenowych z mosiężnymi gwintami, rozprężnych, standardowych. Dobór odpowiedniego typu oraz rozmiaru sprzętu jest zależny od tego, do jakiego rodzaju roboty ma on zostać użyty. Oferujemy także specjalistyczną, fachową pomoc w zakresie doboru odpowiednich nitonakrętek. Wszystkie towary, jakie mamy w swojej ofercie są tworzone przez wiodących w Europie producentów. Wysoka jakość tworzyw, z których są one produkowane, gwarantuje ich długotrwałą żywotność oraz niezawodność.