Wczasy na Karaibach

Wczasy na Karaibach

Nasza firma to wieloletnie doświadczenie oraz ogromne możliwości w zakresie organizowania wakacji swoim klientom. Dzięki temu, że poznaliśmy wasze oczekiwania i mamy narzędzia do zorganizowania doskonałych wakacji, możemy zaprosić was na wczasy More »

Wspaniałe jachty dla ciebie

Wspaniałe jachty dla ciebie

Chcesz sprawić, aby twoje kolejne wakacje były wyjątkowe, a czas wolny od pracy pragniesz spędzić razem z najbliższymi? W takim razie zapraszamy cię na jachty czarter http://talar-jachting.pl/, które oferujemy już od ponad More »

Objawy chorobowe

Objawy chorobowe

Rozmaite mogą być teraz choroby, które będą nam właściwie blokować całe nasze funkcjonowanie. Z tego też powodu oczywiście za każdym razem powinniśmy się zastanowić nad wszystkimi propozycjami, które będą dotyczyć leczenia. Czasami trzeba się udać More »

Oferta najlepsza reklamowo

Oferta najlepsza reklamowo

Reklama jest kluczowym czynnikiem w działalności każdego potencjalnego inwestora. Musimy też oczywiście analizować wszystkie oferty nowoczesne, a także klasyczne. Widać np. z coraz lepiej się sprawdza klasyczna propozycja plakat b1. Można w More »

Choroby oczu

Choroby oczu

Problemy ze wzrokiem Lego również być objawami rozmaitych chorób całego organizmy takie jak na przykład tworzenie układu krążenia a nawet cukrzyca albo miażdżyca choroby oczu na przykład takie jak jaskra zaćma mogą More »

 

Perfumeria – miejsce zaczarowane

Perfumeria to miejsce absolutnie wyjątkowe. Już przechodząc obok niej kusi najróżniejszymi, nawet bardzo orientalnymi zapachami. Wiele kobiet zamiast perfumerii wybiera drogerie – niestety różnica jest spora. W drogerii personel musi znać się na towarze, który sprzedaje, jednak nie ma tam zazwyczaj specjalisty. Perfumeria jest miejscem, gdzie klientów obsługują osoby, które nie tylko znają się na perfumach, ale zapachy są też ich pasją. Z ich wiedzy naprawdę warto korzystać!

Dobra perfumeria znajduje się w każdym mieście, nie możesz mieć zatem wymówki, że takiej nie znalazłeś. Nie bój się również cen, które tam spotkasz – panuje bowiem błędne przeświadczenie, że w każdej perfumerii znajdziemy wyłącznie bardzo drogie perfumy. Owszem, są zapachy pochodzące od sławnych firm, projektantów lub gwiazd świata mody, które kosztują wiele, w perfumerii znajdziemy jednak szereg perfum na każdą kieszeń.

Czy wiesz, że zupełnie inaczej odczuwamy perfumy o różnych porach dnia? Nasz węch jest najbardziej wyczulony rano, a około południa potrzebuje uspokojenia, aby znów wieczorem chętnie powrócić do zapachów odważniejszych.

Czy wiesz, że każde perfumy mają kilka, a dokładnie trzy nuty zapachowe? Najpierw wyczuwamy nutę górę, a zatem nutę głowy, następnie czujemy nutę środkowe, nazywaną nutą serca i na końcu dociera do nas solna nuta, nazywana nutą bazy lub głębi.

Właśnie dlatego, twoje perfumy pachną inaczej na początku dnia, a inaczej, gdy zapach nosisz na sobie od kilku godzin.

Czy wiesz, że każde ciało wytwarza swój zapach i dopiero w połączeniu z ulubionymi i najbardziej pasującymi do osobowości perfumami tworzy niepowtarzalną aurę wokół twojej osoby?

Czy wiesz, na jakich miejscach na ciele perfumeria umieszczać perfumy? Powinny to być miejsca ciepłe i pulsujące, a więc nadgarstki, zgięcia kolan i łokci oraz szyja.

Jeżeli właśnie takich porad oczekujesz, koniecznie zdecyduj się spacer do pobliskiej drogerii. Tam dowiesz się znacznie więcej i z pewnością wybierzesz swój własny zapach!