Wczasy na Karaibach

Wczasy na Karaibach

Nasza firma to wieloletnie doświadczenie oraz ogromne możliwości w zakresie organizowania wakacji swoim klientom. Dzięki temu, że poznaliśmy wasze oczekiwania i mamy narzędzia do zorganizowania doskonałych wakacji, możemy zaprosić was na wczasy More »

Wspaniałe jachty dla ciebie

Wspaniałe jachty dla ciebie

Chcesz sprawić, aby twoje kolejne wakacje były wyjątkowe, a czas wolny od pracy pragniesz spędzić razem z najbliższymi? W takim razie zapraszamy cię na jachty czarter http://talar-jachting.pl/, które oferujemy już od ponad More »

Objawy chorobowe

Objawy chorobowe

Rozmaite mogą być teraz choroby, które będą nam właściwie blokować całe nasze funkcjonowanie. Z tego też powodu oczywiście za każdym razem powinniśmy się zastanowić nad wszystkimi propozycjami, które będą dotyczyć leczenia. Czasami trzeba się udać More »

Oferta najlepsza reklamowo

Oferta najlepsza reklamowo

Reklama jest kluczowym czynnikiem w działalności każdego potencjalnego inwestora. Musimy też oczywiście analizować wszystkie oferty nowoczesne, a także klasyczne. Widać np. z coraz lepiej się sprawdza klasyczna propozycja plakat b1. Można w More »

Choroby oczu

Choroby oczu

Problemy ze wzrokiem Lego również być objawami rozmaitych chorób całego organizmy takie jak na przykład tworzenie układu krążenia a nawet cukrzyca albo miażdżyca choroby oczu na przykład takie jak jaskra zaćma mogą More »

 

Pomoc przy pisaniu prac licencjackich

prace licencjackie pisane są na seminariach prowadzonych przez pracowników naukowo-dydaktycznych uczelni posiadających odpowiednie uprawnienia. Na drugim roku studiów studenci uczęszczają na proseminaria, na których poznają zasady pisania przypisów i cytowania oraz robienia bibliografii do pracy. Tak przygotowani przystępują na trzecim roku do pisania pracy zaliczeniowej. W wyborze tematu i zrobieniu kwerendy mogą im pomagać pracownicy bibliotek, którzy posiadają pewne doświadczenie i doskonale znają zasób biblioteki pod względem tematycznym. Przy trudniejszych tematach studenci mogą także prosić o konsultacje wykładowców różnych przedmiotów i chodzić na wykłady oraz sympozja, które pomogą im lepiej poczuć się w wybranym przez siebie temacie pracy. prace licencjackie bywają także sprawdzane pod względem językowym przez polonistów, natomiast studenci języków obcych mogą pomagać młodszemu studentowi, kiedy musi on wprowadzić w swojej pracy większą ilość obcych słówek. Językowcy pomagają także w momencie, kiedy studenci przygotowują podanie o zatwierdzenie tematu, ponieważ musi on zostać przetłumaczony na język angielski, a nie każdy potrafi posługiwać się tym językiem na poziomie pozwalającym na zrobienie dobrego tłumaczenia.

Jednak za prace licencjackie pisane przez swoich studentów odpowiadają przede wszystkim profesorowie prowadzący seminaria licencjackie. Oni przyjmują ostateczne wersje tematów prac i ich plany oraz poprawiają kolejne wersje konkretnych prac. Odpowiadają za nie pod względem merytorycznym i językowym. Pomagają także studentom w przygotowaniu się do egzaminu licencjackiego.

 

Mogą spotkać się z całą grupą studentów i sprawdzić stan ich wiedzy na temat tez, z których będą odpowiadać w trakcie egzaminu. Przeglądają także ostatnie wersje prac przed ich oprawą i oddaniem do dziekanatu. Wyznaczony do tego pracownik dziekanatu przyjmuje kolejne prace licencjackie i ustala potencjalne terminy egzaminów. Pomaga także studentowi w załatwieniu ostatnich formalności przed dopuszczeniem go do egzaminu.